Language

Turkish English Deutsch
+90 242 272 79 23
 

ABOUT US

HOTEL

1996 yıllarının  başında Side/Manavgat’ta Turizm  işletmeciliği ile başlayan sektördeki girişimciliğimiz, 2003 yılında “Yüksel-İş Grup”un kurulması ile profesyonel ve dinamik bir yapıya kavuşmuştur.

Firmamızın 2016 yılında Türkiye Turizminin hizmetine sunacağı yeni yatırımı beş yıldızlı oteli “SİDE ROYAL PALACE” kendine özgü seçkin mimarisi, kaliteli servis anlayışı ile yılın on iki ayı hizmet vermeyi hedeflemektedir.

Kurulduğu günden bu yana mevcut işletmelerinde misafir memnuniyeti odaklı kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeyen şirketimiz, sektöründeki her türlü gelişmeyi yakından takip ederek, gerekli tüm standartları yakalamak suretiyle Ülke Turizmine katkıda bulunmak amacındadır.

Vizyonumuz

Sektöründe adını duyurmak isteyen, hizmet kalitesinden ödün vermeyen, köklü geçmişine yakışır şekilde sürekli olarak fark ve değer yaratan, rakiplerinin örnek aldığı, evrensel, saygın , lider bir işletme olmaktır.

Misyonumuz

Misafir ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara en doğru ve kaliteli hizmeti sunan, etik değerlerinin ve sosyal sorumluluğunun bilincinde olarak dünya standartlarında sürdürülebilir ve misafir memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir işletme olmaktır.